Джамала анонсувала прем’єру відеокліпу на пісню «1944»

Його появу варто очікувати наступного тижня.

Прем’єра екранізація пісні, із якою Джамала перемогла на цьогорічному конкурсі «Євробачення», відбудеться наступної середи, 22 вересня.

Відповідний анонсу у вигляді ілюстрації було розміщено в офіційних спільнотах співачки у Facebook та ВКонтакте:

jamala-1944-official-video-teaser

Нагадаємо, на написання композиції «1944» Джамалу надихнула розповідь її прабабусі.

«Минулого року я склала “1944” – знакову для мене композицію. На її написання мене надихнула розповідь моєї прабабусі Назил-хан про трагедію, що сталася з нашою сім’єю та з усім кримськотатарським народом у 1944 році. Я маю на увазі насильницьку депортацію. Моя прабабуся тоді втратила одну зі своїх дочок.
Насправді, тема цієї пісні близька багатьом людям у найрізноманітніших країнах світу. Дуже багато народів пережили свої жахливі трагедії – репресії, депортації і геноцид. І, на жаль, люди досі не навчилися мирному співіснуванню і толерантності.
Для мене це дуже особиста пісня і мені б дуже хотілося, щоб меседж, який в ній міститься, почуло якомога більше людей і в нашій країні, і за її межами», – розповіла співачка у день прем’єри цієї пісні.

Між тим, відеозапис переможного виступу Джамали у шведському Стокгольмі на офіційному YouTube-каналі організаторів конкурсу переглянули уже більше 11,5 мільйонів разів, що є найкращим на сьогодні результатом співачки з-поміж усіх відео за її участю: