Дивіться виднограй на спільну пісню Ульмо Три та Pinhas

Тримовна композиція «Veahavta» – як результат українсько-білоруської колаборації.
Pinhas Ульмо Три Veahavta Люби Костянтин Шелудько Пінхас Цинман
Фото: скриншот з виднограю.

Нещодавно музичний проєкт Костянтина Шелудька Ульмо Три та білоруський представник альтернативної єврейської музики Пінхас Цинман представили результат творчої колаборації у вигляді пісні та виднограю «Veahavta».

«Історія цієї колаборації така. Познайомилися ми з Пінхасом Цинманом кілька років тому на концерті Мachete, де я грав на гітарі, а він – відкривав-розігрівав той виступ. Відтоді ми слідкували за творчістю один одного. Я дізнався що він родом з Білорусі, є представником альтернативної єврейської музики, дипломований раввін і викладає Тору в Києві», – розповідає Костянтин.

За його словами, ця пісня стала результатом «реабілітації» за незіграний спільний концерт з Пінхасом.

«Спочатку ми планували спільний виступ, але я не зміг в ньому взяти участь і запропонував реабілітуватися піснею. Ми зібралися у мене вдома, не маючи жодних ідей. Але у Пінхаса на телефоні була коротенька замальовка, яку я відразу “зацінив”, і яка стала приспівом. Одразу було вирішено, що пісня має бути серйозна, актуальна і про вселенську любов. І оскільки ми представники різних народів – кількома мовами. Так з’явився куплет з репом російською у виконанні Пінхаса, моя мелодійна частина українською, і приспів на івриті», – говорить керманич Ульмо Три.

Виднограй на композицію «Veahavta», що можна перекласти як «Люби», було відзнято в Києві.

Нагадаємо, на початку грудня дніпровський інді-дует Кімната Гретхен презентував нову пісню «Впритул» та кліп на неї.