Дивіться тизер дебютного кліпу ще одного підопічного Вакарчука – Leo Mantis

Прем'єра відеороботи «Листи» запланована на 22 грудня.
leo-mantis-leonardo-obodeyake-lysty-svyatoslav-vakarchuk-video-klip-tyzer-vladimir-opsenitsya-golos-krayiny-vitalij-telezin
Фото: стоп-кадр із відео

Найближчими днями відбудеться презентація першої офіційної композиції молодого виконавця Leo Mantis, який наразі працює із командою Святослава Вакарчука. Пісня буде представлена разом із відеокліпом на неї.

«Довгоочікувана прем’єра відео від Leo Mantis відбудеться 22 грудня! Пісня “Листи” була написана два роки тому і незабаром буде представлена офіційно.
Leo Mantis – виконавець блюз-року, який наразі співпрацює із Святославом Вакарчуком та його командою», – лаконічно повідомили у прес-службі молодого артиста.

Відомо, що у роботі над композицією «Листи» Leo Mantis допомагали Святослав Вакарчук, Владімір Опсеніця та Віталій Телезін.

Тизер кліпу «Листи»:

Зазначимо, Leo Mantis – сценічний псевдонім тернопільського студента Леонардо Ободоеке, відомого своєю участю у четвертому сезоні шоу «Голос Країни», де він потрапив до команди Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, у перший день зими свою нову відеороботу «Хто, Як Не Ти?» представила ще одна підопічна фронтмена Океану Ельзи – Христина Соловій. Наразі кліп авторства Андрія Бояра було переглянуто більше 732 тисяч разів, що є найкращим показником співачки за такий короткий період.

За матеріалами: прес-служби артиста