Дивіться свіжий кліп Кашляючого Еда «1991»

Львівський репер презентував проникливу відеоісторію на один з ключових треків свого нового альбому «Переклад».
Кашляючий Ед 1991 відео кліп Переклад Микола Кутола Андрій Баглай
Фото: скриншот з кліпу.

У суботу, 17 листопада, учасник гурту Глава 94 Кашляючий Ед оприлюднив відеокліп на одну з ключових композицій з свого сольного альбому “Переклад”.

«”1991″ – своєрідний рубікон виконавця, точка неповернення і, одночасно, найважча композиція з альбому, котрий Степан (справжнє ім’я репера. – Прим. ред.) презентував влітку. Тут він повністю розкривається перед слухачем і максимально щиро розповідає дуже інтимну і особисту історію своєї сім’ї – на таке з українських реперів не наважувався ще ніхто. Хоча, прослідковується і інша змістова нитка, яка тісно пов’язана з 1991 роком… Адже кожна особиста історія це пазл від загальної картини. Сподіваємось, кожен переживе цей кліп по своєму!», – зазначають у прес-службі гурту Глава 94.

Режисерами стильного та атмосферного виднограю стали Микола Кутола та Андрій Баглай, а от монтаж Кашляючий Ед робив самостійно.

Відеокліп «1991»:

Як уже було зазначено, екранізована пісня стала частиною сольного альбому Кашляючого Еда, ознайомитись із яким можни нижче.

Цифрову копію лонгплею «Переклад» можна придбати в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, нещодавно побачив світ новий сингл талановитого франківського реп-виконавця Nadd Hobb, родзинкою творчості якого є використання в треках живої скрипки.

За матеріалами: прес-служби гурту Глава 94.