Дивіться «сонячний» кліп гурту Океан Ельзи

Колектив екранізував п'яту композицію із альбому «Без Меж».
Океан Ельзи Сонце video кліп Віктор Придувалов Анатолій Сачівко Apache Crew Анастасія Шульга
Фото: скриншот із відео

Сьогодні, 23 травня, гурт Океан Ельзи представив музичне відео на пісню «Сонце» із минулорічного лонгплею «Без Меж». Автором ідеї а також режисером кліпу став Віктор Придувалов.

«Я завжди знімаю відео на образах, що виникли як перші реакції на прослуховування пісні. Почувши “Сонце”, я побачив дві картинки: головних героїв, що стоять взявшись за руки на даху над містом, а вечірнє сонце ховається у їхніх долонях та саму групу, яка грає на фоні величезної зірки на ім’я Сонце… Усе інше уже вибудовувалось пізніше, під час роботи на сценарієм», – розповів режисер виднограю.

Зйомки проходили у квітні 2017 року у Києві, під час невеликої перерви у гастрольному графіку Океану Ельзи. У головних ролях знялись Анатолій Сачівко (хореограф-постановник, засновник хореографічного об’єднання Apache Crew) та Анастасія Шульга.

«У моїх роботах ніколи нема випадкових людей. Я відчуваю героїв і вже під внутрішній референс йде вибір акторів. Анатолій – головний герой – це стовідсоткове потрапляння у настрій та образ персонажа», – розповів про вибір головної дійової особи музичного ролика Придувалов.

Цікаво, що спеціально для кліпу була зведена оновлена версія пісні. Її всеукраїнська радіопрем’єра запланована на 25 травня.

Відеокліп на пісню «Сонце»:

Зазначимо, що Віктор Придувалов неодноразово співпрацював із Океаном Ельзи у минулому – він є режисером кліпів «Холодно», «Кішка», «Без Бою» та «Все Буде Добре».

Нагадаємо, днями кияни KRICHUSS представили кліп на новий сингл «Наздоганяй».

За матеріалами: прес-служби гурту