Дивіться перший кліп харківського гурту Камера Наблюденія

Атмосферний виднограй на пісню «Птах» музиканти подали на престижний конкурс «Berlin Music Video Awards 2019».
КН Камера Наблюденія Птах відео кліп Urbanistan SHKLO Жадан і Собаки Гліб Ковальов Іван Корольов Марго Колобова Віталій Бронішевський
Фото: скриншот з кліпу.

У вівторок, 22 січня, харківська музична формація Камера Наблюденія (назва гурту пишеться саме так. – Прим. Ред.) оприлюднила відеокліп на свій новий сингл «Птах».

«Це особливий для нас проект, черговий експеримент гурту, створений повністю власними силам. Бюджет кліпу менше 60 доларів», – зазначили учасники колективу.

Кліп «Птах»:

Відзначимо, що гурт Камера Наблюденія хоч і нещодавно з’явився на музичній мапі України, проте складається із вже досвідчених музикантів – учасників гуртів Urbanistan, SHKLO та Жадан і Собаки.

«За рік існування відіграли близько 15 концертів в Україні та за кордоном. Зараз вже готується перший EP. Жанр можна визначити як арт-рок, якщо зараз взагалі важливо щось визначати», – говорятяь про себе учасники Камери Наблюденія.

Наразі до складу колективу входять: Гліб Ковальов (тексти, гітара, вокал), Іван Корольов (віолончель, електронні інструменти), Марго Колобова (вокал, перкусія) та Віталій Бронішевський (ударні, перкусія).

«Зазвичай, камера спостереження має чітку функцію – фіксувати: дорожній рух, злодіїв, НЛО, хуліганів, привидів, ДТП та інші часом дивні, а часом – зовсім побутові речі.
Наша Камера про відсторонене спостереження за свідомістю, про переробку побаченого у слова, змісти, музику. Власне, про трансформацію побаченого і відчутого у музику (звуки та гармонію). Гурт не фокусується на власних чітких рамках, скоріше навпаки: зміна форми, різноманітні колаборації та пошуки зумовили на створення абсолютно різних пісень у першому міні-альбомі.
Єдина рамка яка у нас є – якість звучання та чесність у власному творчому пошуку», – розповідають про ідеологію колективу його учасники.

Нагадаємо, у 2015 році український гурт Brunettes Shoot Blondes став переможцем «Berlin Music Video Awards 2015» у номінації «Найкраща концепція» за кліп на пісню «Knock Knock».

За матеріалами: прес-служби гурту.