Дивіться першу версію кліпу Бумбоксу на пісню «Голий Король»

Друга версія буде представлена у мережі сьогодні о 20:00.
Бумбокс Голий Король відео кліп Андрій Хливнюк Олексій Согомонов Голий Король на килимах Звукоцех
Фото: скриншот з кліпу

Гурт Бумбокс доволі нестандартно підійшов до промо свого найсвіжішого синглу «Голий Король». Так сьогодні, восьмого серпня, колектив представить відразу два кліпи на цю пісню.

Відомо, що перша версія, яка отримала умовну назву «На килимах», була відзнята на столичній студії «Звукоцех».

«Змінений до невпізнаваності “Звукоцех” кіностудії імені Довженка, м’яке світло, килими на підлозі, вузьке коло запрошених, у відеоряді бумбокси, що метають блискавки, Валік у футболці Napalm Death, Хливнюк сміється – такою вийшла перша версія кліпу “Голий Король”», – описують відеороботу у прес-службі гурту.

Цікаво, що вокаліст колективу Андрій Хливнюк засперечався із продюсером гурту Олексієм Согомоновим на предмет того, яка з версій набере більше переглядів (Хливнюк за першу, Согомонов – за другу, створену у співпраці із Belarus Free Theatre).

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс: «Ми вирішили, що версій у кліпа буде дві і ми запустимо їх в один день. Робиться так чи ні – яка різниця? Ми зробимо. У нас батл, нехай і жартівливий. Хливнюк проти Согомонова. На моєму боці зріст і мікрофонна стійка, на боці Олексія вся продюсерська рать. Якщо серйозно, я радий представити обидві версії. Концертний варіант “Короля” – це заявочне відео з першого (!!!) офіційного відеоконцерту Бумбоксу. Кліп з BFT – мене радує, що ми разом вже кілька років – експеримент, часом на межі фолу, але чому б і ні?».

Кліп «Голий Король» (На килимах):

Нагадаємо, екранізована пісня стала другим синглом із майбутнього міні-альбому Бумбоксу «Голий Король», реліз якого має відбутися до кінця поточного місяця. Раніше, у березні цього року, гурт представив сингл «Колишня» та кліп на нього.

За матеріалами: прес-служби гурту