Дивіться офіційний кліп гурту Антитіла на переспів скрябінівської «Люди, Як Кораблі»

Поп-рокери представили проникливу версію відомого хіта Кузьми.
Антитіла Скрябін Люди Як Кораблі премєра video кліп Тарас Тополя MusicInUA
Фото: стоп-кадр із відео

Гурт Антитіла представив своє бачення композиції «Люди, Як Кораблі» з творчого доробку Скрябіна.

У прес-службі Антитіл зазначають, що цей кавер «є своєрідною шаною та повагою до Кузьми, задля того, щоб пам’ять про творчість Андрія не полишала всіх тих, для кого вона була дорогою».

Тарас Тополя, вокаліст гурту Антитіла: «Моє дитинство і юність – це пісні Скрябіна. Я писав йому листи, дублював і роздавав друзям касети і диски Скрябіна. А одного разу, ціла дискотека у польському дитячому таборі з моєї легкої руки танцювала під альбом «Модна Країна». Коли сталася трагедія, я спілкувався з мамою Андрія… І наш виступ на концерті пам’яті – це наша дяка їй за сина, за філософа, за Артиста. Переспів пісні «Люди, як кораблі» – це наше спасибі самому Андрію. Я вірю, що він чує».

До створення відео долучилася команда митців на чолі із режисером Андрієм Кірілловим, що відомий широкому загалу завдяки короткометражному фільму «Вернись». Також до роботи над кліпом було залучено компанію Кадіма Тарасова «Chupacabra Production».

«Якісна, яскрава картинка, де в головній ролі виступає вода, що алегорично приховує у собі звичайну буденність. Вона ж і є основною ланкою, яка зв’язує аудіо та відеоряд», – зазначено у описі до відео.

Кліп «Люди Як Кораблі»:

Нагадаємо, минулого тижня Антитіла розпочали у соцмережах новий конкурс. Серед призів, які прихильники колективу можуть виграти, значаться планшет, телефон та колекція із чотирьох альбомів на компакт-дисках із автографами учасників квінтету.

За матеріалами: прес-служби гурту Антитіла