Дивіться новий відеокліп The Hardkiss на пісню «Helpless»

Ролик було відзнято минулого літа в буковельських горах.
The Hardkiss Helpless новий кліп офіційний кліп Юлія Саніна Eurovision Євробачення 2016
Фото: стоп-кадр із кліпу

The Hardkiss представили відео на пісню «Helpless», з якою уже цієї неділі виступлять в фіналі національного відбору конкурсу «Євробачення».

«Helpless» – пісня про народження. У момент, коли людина усвідомлює істину, вона ніби народжується заново. У цю мить вона дуже вразлива – це боляче. Але потім вона стає сильною та безстрашною. І у цьому їй допомагає любов. Нині кожен з нас, як і Україна у цілому, знаходиться у перехідному стані, в очікуванні відродження», – розповіла про композицію вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна.

Режисером нового відео став креативний продюсер і гітарист групи Вал Бебко. Зйомки ролика проходили минулого літа в буковельский горах.

«На момент зйомок фронтвумен гурту Юлія Саніна перебувала на сьомому місяці вагітності, що тільки підкреслило сенс історії», – зазначили у прес-службі колективу.

За словами Валерія Бебко, «Helpless» – одна з найатмосферніших робіт The Hardkiss.

Відеокліп «Helpless»:

Нагадаємо, екранізована композиція допомогла The Hardkiss потрапити до фіналу національного відбору «Євробачення 2016». З нею ж прогресив-поп-гурт планує позмагатися за право представляти цього року Україну на фінальній частині «Євробачення», що відбудеться у травні у Швеції.

Фінал національного відбору «Євробачення 2016» відбудеться 21 лютого. Конкурсанти виступатимуть у прямому ефірі телеканалів СТБ та UA: Перший. Початок трасляції о 19:00.

За матеріалами: прес-служби гурту