Дивіться новий кліп ONUKA на пісню «Vidlik»

За словами учасників проекту, це їхній «певний естетичний маніфест».
ONUKA Vidlik video кліп official video
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт ONUKA екранізував титульну композицію зі свого міні-альбому «Vidlik». Режисером відео виступила Анна Бурячкова.

За словами учасників колективу, екранізація саме цієї пісні із однойменного міні-альбому є «певним естетичним маніфестом».

«Багатьом нашим шанувальникам і музичним журналістам вибір треку “Vidlik” для зйомок кліпу може здатися дивним та неочевидним. Можна сказати, що ми і вирішили робити відео на цю композицію саме тому, що це найбільш дивний і незвичайний трек на міні-альбомі. Ми хочемо розширювати межі популярної музики і пропонувати нові рішення і в аудіо, і у візуальній частині, не дивлячись на стереотипи, що склалися про проект ONUKA. Для нас кліп “Vidlik” – це певний естетичний маніфест, виклик самим собі та слухачам», – зазначили у колективі.

Над стилем і образами працювала команда Patoka Studio на чолі з Лесею Патокою. У кліпі використано понад 20 образів, спеціально для відео були створені кілька десятків арт-об’єктів та предметів бутафорії. Також для зйомок кліпу ONUKA свої вироби надали українські бренди одягу Matveeva Fine Garment, K A T Y A B E S L Y K brand, Ольга Гнатюк і Mantis Religiosa.

«Підготовка до зйомок тривала понад два тижні, дванадцять працівників Patoka Studio працювали вдень і вночі. Особливу увагу ми приділяли стилізації етно-елементів. Усі вони повинні були відповідати стилю ONUKA. Ми прагнули надати традиційним українським образам сучасного вигляду. Тому ми старанно працювали над зачісками, мейкапом, головними уборами, аксесуарами і арт-об’єктами. Наша особлива гордість – народний інструмент бугай. Може скластися враження, що він виглядає не дуже естетично. Спеціально для ONUKA ми придумали, як облагородити його зовнішній вигляд і надати йому риси сучасності. З предметів, на які глядач відразу зверне увагу – гігантська конструкція «Сузір’я», яка займає 10 кубічних метрів», – розповіла про роботу над відео засновниця Patoka Studio.

Кліп «Vidlik»:

Нагадаємо, однойменний EP ONUKA побачив світ восьмого лютого.