Дивіться нове арт-відео гурту JULINOZA

Виднограй до пісні «Riff» є результатом колаборації дуету із творчою майстернею «ҐЕРЦЬ».
JULINOZA RIFF відео кліп Gercz ҐЕРЦЬ Катаріна Срібницька Данило Слюсар Катаріна Срібницька
Фото: скриншот з відео.

Днями одеський contemporary jazz-гурт JULINOZA поділився новим виднограєм. Для екранізації було обрано пісню «Riff» з найсвіжішого на сьогодні альбому дуету «I AM RIFF».

Цікаво, що оприлюднена робота є радше не кліпом, а арт-відео. Його творцями стали учасники креативної команди творчої майстерні «ҐЕРЦЬ».

Данило Слюсар, автор ідеї та режисер відео: «Усі підводні камені, яких чимало є у музиці JULINOZA, я пропускав через власний світогляд і стиль майстерні. Та врешті отримав легенду про Ґрааль та Фенікса у одній відеоновелі».

Головну роль у відео виконала акторка Катаріна Срібницька.

Нагадаємо, що екранізована пісня стала частиною лонгплею «I AM RIFF», який побачив світ цьогоріч четвертого липня.

За словами музикантів, назва платівки має викликати асоціації із морським рифом а також відсилає до фундаменту композицій цього лонгплею.

«У тeматиці пісeнь затронуті вічні тeми пошуку сeбe та свого шляху, роздуми на теми буття та небуття, де фантасмагоричні сили природи розкривають таємниці нашого всeсвіту», – відкрили лаштунки платівки учасники гурту.

Додамо, що на початку січня відбувся реліз англо-української пісні «Hto Ya?», із якою колектив брав участь у Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення 2018».