Дивіться кліп гурту Pianoбой на пісню «Лучшее, Что Есть»

Дмитро Шуров присвятив нове відео найвідданішим та найчуйнішим фанам.
Pianoбой Лучшее Что Есть відео кліп Дмитро Шуров Дарія Коломієць Гео Лерос
Фото: стоп-кадр із кліпу

Сьогодні, сьомого лютого, гурт Pianoбой презентував новий відеокліп. Для екранізації було обрано композицію «Лучшее, Что Есть» із позаминулого альбому «Take Off».

Дмитро Шуров, лідер гурту Pianoбой: «Нічого не хочу казати про цю пісню – вона сама за себе усе сказала. Хочу тільки, щоб мої найвірніші та найчуйніші слухачі знали, що ця робота – для них. Для найглибших і трушних фанів, із якими я на одній хвилі у цьому життєвому штормі».

Режисером красивого кліпу із Дарія Коломієць у головній ролі став Гео Лерос.

«Це історія про наш внутрішній діалог із собою, який, врешті-решт, змінює реальність. Безлюдність навколишнього простору уособлює пошук внутрішніх орієнтирів і душевного фундаменту. Дмитро Шуров на воді зі своїм піаніно – символ самодостатності для мене. Символ людини, який знайшов себе у житті. Ми усі шукаємо гармонію у інших, але справжнє щастя знаходить той, хто знайшов гармонію із собою», – пояснив філосовську ідею кліпу режисер.

Відеокліп «Лучшее, Что Есть»:

Нагадаємо, попередньою відеороботою гурту Pianoбой став кліп на пісню «Неисправимый», яка, у свою чергу, стала звуковою доріжкою до серіалу «Невиправні».