Дивіться екранізацію пісні Джамали «1944»

Зйомки кліпу відбувалися у віддалених закутках Буковини.
jamala-1944-official-video-eurovision
Фото: скриншот із кліпу

Сьогодні, 22 вересня, відбулася прем’єра нового кліпу Джамали на пісню «1944».

Як повідомляють у прес-службі співачки, зйомки відео зайняли три дні і проходили у Чернівецькій області, а саме – у Буковинських Карпатах. Локацією для кліпу стала покинута військова база «Памір» на вершині гори Томатик, що знаходиться на висоті 1565 метрів над рівнем моря.

«Цей кліп про світ, у якому щось пішло не так – історія про біду і трагедію. Тут є щось від “Голодних ігор” і , можливо, трохи від “Сталкера”. Кожен тут побачить свою картину. Я хочу, щоб кожен, подивившись цей кліп, розповів його по-своєму», – говорить Джамала.

Співачка також зізналася, що це були дуже важкі зйомки, які потребували концентрації і сил.

«Це були, мабуть, найжорсткіші зйомки у моєму житті. Кліп знімався на горі, був дощ і туман. Не було печі. Ми навіть не могли розвести багаття. Сама природа розпорядилася, щоб у наших жестах був біль. Мене порадували місцеві жителі, яким було не лінь їхати на легкових автівках дві години на гору, лише аби зробити селфі», – повідомила деталі знімального процесу Джамала.

Режисером і хореографом-постановником відео виступив Анатолій Сачівко, а оператором став Микита Кузьменко. До речі, саме ця ж команда раніше працювала над відео Джамали «Заплуталась».

Відеокліп на пісню «1944»:

Нагадаємо, екранізована композиція принесла Джамалі перемогу на цьогорічному «Євробаченні».