Димна Суміш представили першу за чотири роки нову пісню

Реліз композиції відбувся у день народження фронтмена групи Олександра Чемерова.
Димна Суміш Зламані Чемеров скачати download завантажити
Фото: з офіційного сайту гурту

Сьогодні, четвертого серпня, гурт Димна Суміш представив нову аудіороботу. Композиція «Зламані» з’явилася на YouTube-каналі українського колективу якраз у день народження лідера “димних” Олександра Чемерова.

Цей аудіотвір є першою новою роботою рок-гурту з моменту призупинення його діяльності у 2012 році. Інструментальна частина пісні була записана у Києві ще минулого грудня на студії Bobina Records, а вокал Чемеров записував у місті Бербанк (штат Каліфорнія, США) на студії The Rattle Room. Записом, зведенням та мастерингом займався Jaron Luksa.

Цікаво, що основний текст пісні належить фронтмену Димної Суміші, а от автор рядків, які можна почути наприкінці треку – відома українська поетеса Ліна Костенко.

Також варто зазначити, що батько Олександра – Валерій Чемеров – напередодні запустив на своїй сторінці у Фейсбук цікавий флешмоб.

«Друзі, у мого сина Саші Чемерова четвертого серпня – День народження. До своїх 35 ним написано багато різних творів. Я кожен день буду викладати композиції у його виконанні, а тим, хто знає і любить його творчість, пропоную влаштувати вітальний флешмоб, викладаючи пісні, які вам подобаються, які він виконує сам, і які були написані для інших виконавців. Приєднуйтесь!», – закликав пан Валерій.

Тим часом Олександр Чемеров та його американський колектив The Gitas продовжують працювати над новим альбомом – платівка знаходиться вже на стадії мастерингу. У коментарі MusicInUA Олександр розповів, що повноформатник міститиме 12 композицій, а його реліз запланований на найближчу осінь.

Нагадаємо, дебютний міньйон The Gitas під назвою «Garland» побачив світ взимку 2015 року.