Дикі Серцем випустили сингл «Ти Моя Історія»

Дикі Серцем Ти Моя Історія новий сингл Роман Милян
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Новою піснею львівська формація «відкрила чергову сторінку своєї історії». Про це йдеться у прес-релізі до синглу. Композиція була написана після певних пертурбацій у групі.

Роман Милян, лідер гурту Дикі Серцем: «Ця пісня має історичний характер, тому що після деяких складнощів у гурті я з Сергієм Ляшуком написали цю пісню фактично удвох. Не можу сказати, що вона увійде до наступного альбому, бо про альбом ми поки що не говоримо. Наразі ми записуємо треки, будемо видавати їх синглами, але цей запис [«Ти Моя Історія»] для нас дуже важливий».

Найближчим часом музиканти обіцяють продовжити оприлюднювати нові роботи, але поки що перебувають під враженням від нової композиції.

«Після запису цієї пісні перші п’ять разів, коли я її слухав, йшли мурашки по тілу. А мені здається, що це – найголовніше: якщо у нас мурашки, то люди, які слухають – так само її відчують від А до Я», – ділиться емоціями Роман Милян.

Слухати свіжу композицію від Диких Серцем можна на їхньому Саундклауді:

Зазначимо, на сьогодні у активі гурту також є альбом «Без Зайвих Слів», який побачив світ у 2013 році. Прослухати його можна на офіційній сторінці львів’ян у ВКонтакте.