DVOE презентували дебютний EP «Keep On Moving» та новий кліп на пісню «Music»

DVOE Keep On Moving EP Music official video
Фото: надане прес-службою гурту

До складу міньйону увійшло чотири композиції, враховуючи випущений минулого року сингл «May».

Ольга Діброва, вокалістка та клавішниця дуету про титульну композицію: «Keep On Moving» – мій внутрішній гімн. Саме ця пісня допомогла мені пережити важкі періоди життя».

Як уже зазначалося, EP записувався на домашній студії музикантів та студії «Липки Звукозапис». Потім пісні дуету доопрацьовували саунд-продюсери Casual Man (Олексій Gorchitza та Coobloprod) і Ярослав Татарченко (гурт MAiAK).

Міні-альбом «Keep On Moving» можна придбати у магазині iTunes. Також він доступний для прослуховування на офіційному Саундклауді дуету:

На підтримку релізу DVOE випустили своє друге офіційне відео. Основою ролика «Music» став запис з живого виступу колективу для новорічного музичного ефіру hromadske.tv.

Артем Угодників, ударник дуету про екранізовану пісню: «Пісня «Music» – це лірико-драматичний епос. Його зміст нагадує нам про групу Gorchitza, але форма вже зовсім інша. «Music» – сплав з минулого і майбутнього».

Офіційний відеокліп DVOE на пісню «Music»:

Нагадаємо, що група DVOE була створена навесні минулого року колишніми учасниками Gorchitza Ольгою Дібровою та Артемом Угодніковим.

За матеріалами: прес-служби дуету