Дует Zapaska поповнив дискографію новим альбомом

Один із найвідоміших за кордоном вітчизняних гуртів випустив другий лонгплей.
Zapaska Pomalu Alex J Kramer Павло Нечитайло Яна Шпачинська
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Тетяна Шлапак

Нова платівка Zapaska отримала назву «Pomalu» та містить десять композицій. Її саундпродюсером став Alex J Kramer, якого Павло Нечитайло та Яна Шпачинська назвали «третім учасником колективу».

«Alex J Kramer виступив саундпродюсером альбому, долучився до аранжування пісень. Його знахідки ми використали не лише для студійного, але й для концертного звучання Zapaska. Фактично в альбомі “Помалу” це – третій учасник групи», – зазначили в дуеті.

За словами музикантів, нова платівка має більш традиційне звучання у порівнянні із попередніми релізами.

«Звучання альбому м’яке та виважене, у порівнянні з більш експериментальними “Kontur” (2014) та EP “Translitom” (2011). Тексти лонгплею переважно україномовні. Спеціально для закордонного релізу було зроблено чеський переклад талановитим празьким славістом Олексієм Севруком. Більшість пісень – авторський матеріал і лише одна – “Запитайся”, створена на вірш Миколи Бажана. Крім того, в альбомі є цитати з Тупака Шакура (Tupac Shakur) та Володимира Самійленка», – розповідають про платівку Павло та Яна.

Ознайомитись із альбомом можна на офіційному Саундклауді Zapaska:

Цифрову копію «Pomalu» можна придбати на Бендкемпі дуету. Також альбом знайде своє втілення на компакт-дисках завдяки словацькому видавництву Slnko Rekords.

В Україні концертна презентація свіжого лонгплею Zapaska відбудеться сьомого квітня у столичному клубі MonteRay Live Stage. П’ять днів потому наживо почути «Pomalu» зможуть відвідувачі львівського клубу Underground.

Нагадаємо, перший лонгплей Zapaska посів на п’яте місце серед 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.