Дует The Crawls переродився у новий гурт

Через кілька тижнів після повідомлення про припинення функціонування гурту The Crawls, його лідер Макс Товстий оголосив про переформатування дуету у тріо із його наступною творчою активністю. Щоправда, дещо під іншою назвою.

«Як ви вже знаєте, The Crawls розпалися – я і Даша перестали грати разом. Ми разом записали два чудових альбоми, виступили у багатьох містах України (в деяких неодноразово), потрапили на радіо та на кілька крутих фестивалів, підписали контракт з лейблом, зняли кілька кліпів і просто гарно провели час.
Надалі, я буду грати в новій групі, де буде також дівчина-барабанщиця, яку звати Женя і перкусіоністка-клавішниця Ірина», – написав у спільнотах гурту Макс.

За його словами, у репертуарі колективу буде багато пісень із творчого доробку The Crawls.

«Пісні The Crawls нікуди не подінуться. Це класні пісні, які переставати грати мені не дозволить совість, та і, звичайно, я їх люблю», – говорить музикант.

Новостоврене тріо окрім пісень The Crawls також «експлуатуватиме» і назву дуету.

«Спочатку ми хотіли назватися The Dirty Blackmails, але все ж вирішили змінити назву на The Heavy Crawls. Не хочеться закидати такий проект в смітник, хочеться дати йому нове життя!», – пояснює лідер гурту.

Найближчим часом тріо оприлюднить кілька нових пісень та відправиться у своє перше турне.

«Ми написали кілька авторських пісень, в кінці місяця у нас перший тур… У нас великі амбіції і наснага. Я думаю, усім цікаво почути, як звучить «Lie» в форматі тріо (додали клавіши), або «I Can’t Say», де на основну тему додається тамбурин, а на соло-частину – клавіші. Чи, нарешті, почути «Queen Of The School» у такому варіанті, як було записано на альбомі [«The Crawls», 2013]. Ми багато репетируємо, знімаємо відео, фотографуємось і пишемо новий матеріал», – окреслив найближчі плани гурту Макс.

Наразі відомо про вісім концертів туру The Heavy Crawls. Їхній перелік подано нижче:

26 листопада – Рівне
27 листопада – Львів
28 листопада – Івано-франківськ
29 листопада – Житомир
18 грудня – Дніпропетровськ
19 грудня – Харків
20 грудня – буде анонсовано згодом
24 грудня – Київ
13 січня – Київ