Дует её випустив «вільний» міні-альбом

група её Фрідом EP Ігор Бірюченко Катерина Офліян
Фото: з офіційної спільноти дуету у Facebook / © Poly Karpova

Харківска група её представила свій перший міні-альбом. Платівка називається «Фрідом» та містить п’ять композицій українською, англійською та російською мовами. Серед них і пісня «Хавьер», кліп на яку було презентовано у січні.

«Наш міні-альбом буквально просякнутий духом свободи. У музичному плані ми творили, що хотіли, хуліганили на повну. Але при цьому не забували про відповідальність перед слухачем: якісне звучання міксу, читаність слів, правильний баланс і хітовість – ми враховували усе», – ділиться барабанщик гурту Ігор Бірюченко.

Музиканти повідомляють, що робота над EP розпочалася минулого жовтня.

«Ми наплювали на стерильність і мінімалізм, звільнилися від кліше і взялися експериментувати з накопиченими ідеями. В результаті, реліз вийшов контрастним та соковитим», – говорять учасники дуету.

За словами фронтвумен колективу Катерини Офліян, назва платівки повністю відображає її суть.

«Назва “Фрідом” для нас багато значить: це і однойменна пісня, яка розкриває тему свободи жінки, і саме написання англійського слова українськими літерами. У freedom (англ. свобода – Прим. ред), пропущеної через наш, український викривлювач, з’явилося своє неповторне обличчя», – пояснила вокалістка её.

Ознайомитись із EP «Фрідом» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Більше цікавої інформації про кожну пісню релізу із ексклюзивними коментарями учасників её можна дізнатися з матеріалу нашої рубрики «Трекінг», присвяченому цьому міні-альбому.

Цифрову копію платівки можна придбати в магазині iTunes.

 

За матеріалами: прес-служби гурту