Дует 5’nizza випустив лонгплей «КУ»

Це перший повноформатник колективу за дванадцять років.

У середу, 15 лютого, харківський гурт 5’nizza презентував новий лонгплей. До платівки «КУ», яка побачила світ на лейблі Lavina Music, увійшло чотирнадцять треків.

Сергій Бабкін, учасник гурту 5’nizza: «”КУ” – щире вітання після довгої відсутності. Ми дбайливо зберігаємо ту складову, за яку нас одного разу так сильно полюбили, і намагаємося привносити нове дихання нашій музичній структурі. Дуже багато що змінилося і з’явилося у музичному світі. Ми усе це чуємо, бачимо і пропускаємо через себе. Цей альбом – своєрідний сплеск, якийсь клубок вражень, емоційних потрясінь, переосмислених поглядів на світ і життя у цілому».

Зауважимо, що платівка «КУ» стала третьою у дискографії харківського колективу. Попередній лонгплей гурту – «О5» – побачив світ ще у далекому 2005 році. Крім того, у своєму доробку 5’nizza мають  платівку «Пятница» (2003)  та трипісенний ЕР «I BelieveinYou», який вийшов у травні 2015 року.

Прослухати лонгплей «КУ» можна на офіційному Саундклауді команди:

Додамо, що на початку березня гурт презентує відеокліп на пісню «Самолет», яка увійшла до нового альбому харків’ян. Наразі музиканти оприлюднили тизер виднограю:

Також у перший місяць весни 5’nizza наживо представлять «КУ» у восьми містах України:

14 березня – Харків, Палац Спорту
15 березня – Дніпро, Палац культури «Шинник»
16 березня – Запоріжжя, Палац культури «Дніпроспецсталь»
18 березня – Кривий Ріг, Палац молоді та студентів
20 березня – Миколаїв, Обласний Палац культури
21 березня – Херсон, Кіноконцертний зал «Ювілейний»
22 березня– Черкаси, Палац культури «Дружба народів»
24 березня – Київ, концерт-хол «Stereo Plaza»

Нагадаємо,  на початку 2016 року 5’nizza презентували кліп «Вперед», знятий під час прогулянки Сан-Франциско. Раніше тандем Сергія Бабкіна та Андрія Запорожця представив відео на пісню «Але».

За матеріалами: прес-служби лейблу Lavina Music