Другий гурт Сашка Положинського представив кліп на нову пісню «Закохані»

Композиція стала саундтреком до фільму «Жива».
Бувє Закохані Сашко Положинський фільм Жива Тарас Химич
Фото: стоп-кадр із кліпу

Сайд-проект фронтмена Тартака представив екранізацію абсолютно нової пісні «Закохані». Сама композиція стала саундтреком до кінострічки «Жива», режисером якої є Тарас Химич.

«Пісня “Закохані” була створена Олександром Положинським спеціально для кінофільму “Жива”. Режисер Тарас Химич сюжет стрічки тримає в таємниці, лише загадково зазначає: “Це історія жінки, це не про війну, хоча автомати там є”. Наразі, робота над фільмом триває, але вже, переглядаючи кліп та слухаючи головний саундтрек, можна зануритись в атмосферу фільму, у світ стосунків головних героїв, їхні думки та мрії…», – зазначено у описі до кліпу.

Цікаво, що сам відеоролик «Закохані» було оприлюднено у день другої річниці «Був’є».

«Сьогодні Був’є виповнюється два роки. Рік тому в цей день я мусив вибачатися і визнавати, що багато з того, що хотілося й обіцялося, було не зроблено. Та зараз ми надолужили згаяне – випустили дебютний альбом, зняли й оприлюднили два відеокліпи, записали кавер-дует з Віктором Павліком, створили саундтрек до художнього фільму. Більше того, скажу по-секрету, ми вже почали роботу над новим альбомом, але “показати” щось із нього поки не можемо. Зате сьогодні дійсно маємо що показати! Довгоочікувана для нас і, сподіваюся, для багатьох з вас прем’єра відео на пісню до фільму Тараса Химича “Жива”! Дякуємо Тарасові та всій команді за прекрасний подарунок на наш День народження і з нетерпінням очікуємо на фільм! Дякуємо усім, хто нам допомагає, підтримує та любить!», – прокоментував презентацію відео Сашко Положинський.

Відеокліп на пісню «Закохані», що саундтреком до стрічки «Жива»:

Нагадаємо, п’ятого січня гурт Був’є випустив дебютний лонгплей, а у лютому представив другий кліп на пісню з нього: