Друга Ріка збудували свою «Піраміду»

Колектив презентував свій сьомий лонгплей.

Сьогодні, 20 грудня, гурт Друга Ріка представив перший за три роки новий студійний альбом. Платівка отримала назву «Піраміда» та містить дев’ять пісень.

«Усе життя, незалежно від свого покликання та голосів у головах, кожен з нас будує свою піраміду. Вона складається з особистих перемог, зустрічей, невдач. Збудувавши її, ми отримуємо шанс побачити себе такими, якими ми є. Нашу “Піраміду” – можна почути», – зазначили рокери з нагоди виходу свого чергового альбому.

За словами фронтмена Другої Ріки Валерія Харчишина, платівка є своєрідною антиутопією.

«Незважаючи на те, що тема втрати і страху не на останньому місці,  альбом, на мою думку, звучить як антиутопія, тому що переповнений любов’ю, сексом та життям – як воно є», – говорить лідер рок-формації.

Послухати альбом «Піраміда» можна на офіційному Ютюб-каналі гурту.

Його цифрова копія доступна у магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, днями Валерій Харчишин зізнався, що вже розмірковує над його наступником. Про це музикант розповів у інтерв’ю виданню «Подробности».

«Я вже малюю собі нові образи – якою буде наша наступна платівка. Вона точно не буде повторюватись з темами “Піраміди”. Я думаю, що ми просто будемо жити іншим життям і будуть переповнювати, можливо, більш щасливі якісь емоції. І, можливо, той альбом буде якийсь панковий, роковий. З легкими текстами. Для того, щоб не примушувати людей думати. А просто трусити сідницями. Або тим, що в кого є», – розповів фронтмен рок-квартету.

Зазначимо, що попередній альбом Другої Ріки «Supernation» вийшов на початку грудня 2014 року.