Друга Ріка замахнулись на Палац Спорту

Рок-колектив планує зібрати цей майданчик за рекордно малий час.

Гурт Друга Ріка сповістив про намір уперше в своїй історії зібрати київський Палац Спорту.

«Великий концерт поставить крапку у всеукраїнському турі Другої Ріки на підтримку альбому “Піраміда” і водночас стане подарунком від музикантів киянам. Для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати свою дозу справжнього українського рок-н-ролу, на всі квитки діятиме єдина ціна: фан-зона – 290 грн., сектор – 350 грн.», – сповіщають у прес-службі гурту.

Цікаво, що зробити це музиканти планують за рекордно малий термін – за місяць.

«Крім того, що виступ стане найбільшим в історії гурту та завершальним у турі, ним Друга Ріка планують встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців – зібрати найбільшу концерту залу країни за місяць», – повідомляють у таборі колективу.

Оскільки концерт призначено на восьме березня, то, за словами фронтмена гурту Валерія Харчишина, квиток на виступ його гурту «полегшить долю чоловіків», які вагаються з подарунком.

«Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питанням: що дарувати коханим? Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також, можливо, знаходяться у пошуку відповіді на це питання», – зазначає фронтмен Другої Ріки.

Квитки на концерт рок-четвірки можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, альбом «Піраміда» гурту Друга Ріка побачив світ у грудні 2017 року.