Друга Ріка опинилися у полоні сновидінь

Поп-рокери презентували відеокліп «Засинай».
Друга Ріка Засинай video кліп Разіховський Харчишин
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт Друга Ріка оприлюднив нову відеороботу на пісню «Засинай». Її режисером став Влад Разіховський, який за сценарієм помістив музикантів у химерний світ сновидінь.

«Усі люди сплять і бачать сни. Але жодній людині не підвладна можливість контролювати власні сновидіння. Уві сні кожен із нас потрапляє у свій світ. У когось там панує повний сюрреалізм, а для іншого сон – своєрідна перепустка в паралельну реальність», – вказано у пресс-релізі до відео.

За сюжетом, усі четверо учасників Другої Ріки є героями власної історії, кожна з яких розвивається паралельно, щоб об’єднатися в одну у фіналі кліпу.

«Нам подобається працювати з Владом [Разіховським], оскільки він музикант і ми говоримо однією мовою. До того ж він дійсно любить і розуміє нашу музику. Ми задоволені тим відео, що отримали. Все вийшло саме так, як ми планували – кліп виглядає як реальне кіно або трейлер до повного метру. Тримає в напрузі до кінця. Я вважаю, що на сьогоднішній день це наша найкраща робота», – розповів про «Засинай» фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Цікаво, що екранізована композиція стала лідером в інтернет-голосуванні за найкращий сет-ліст концерту, який відбудеться вже завтра, 26 листопада, у київському клубі «Atlas». Вартість квитків на захід (залежно від місця розташування) складає 190, 400, 450, 500 та 600 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, пісня «Засинай» стала частиною шостого студійного альбому Другої Ріки «Supernation» (2014), а кліп на неї – третьою відеороботою гурту на його підтримку. Попередні промо-ролики – «Я Чую» та «Париж (Дай Мені Вогню)» – також були зняті під керівництвом Влада Разіховського. Він же доклав зусиль і для створення фільму «Supernation».

За матеріалами: прес-служби гурту