Друга Ріка оголосили деталі нового альбому

Рок-четвірка представила треклист, обкладинку та назвала дату його виходу.

Гурт Друга Ріка оприлюднив деталі своє нової довгоочікуваної студійної платівки.

Сьомий за рахунком номерний альбом житомирських рокерів отримав назву «Піраміда» та складатиметься із дев’яти композицій.

«Кожен з нас усе своє життя будує піраміду, по якій намагається дістатися неба, сонця, або ж просто своєї власної висоти. Рано чи пізно настає час, аби з неї злізти. І це, насправді, найважче випробування. Бо ж, натхненні попутним вітром, рухаючись до своєї мети, ми ніколи не памятаємо, за яку гілку чіплялися чи на який камінь ми опиралися – іноді, залишаючи їх падаючими у прірву.
Найлегше, що ти можеш зробити – закрити очі і просто впасти. Найважче – злізти. Знайти дорогу назад – дорогу додому. Опуститися на землю. Аби потім… потім злетіти вище своєї власної піраміди…», – таке інтригуюче відеозвернення з нагоди анонсу платівки залишив незмінний фронтмен Другої Ріки Валерій Харчишин.

Разом з цим колектив представив обкладинку та треклист альбому:

Друга Ріка Піраміда cover
01. Секрет
02. Ти Є Я
03. Не Видавай
04. Монстр
05. Ангел
06. Оооо / Брудний І Милий
07. Доки Я Не Пішов
08. 7-й День
09. Дощ / Хай Вмиє Нас

Реліз альбому, вихід якого музиканти анонсували ще на квітень цього року, відбудеться 20 грудня. Наразі платівка доступна для попереднього замовлення у магазині iTunes.

Нагадаємо, раніше колектив устиг представити три сингли з майбутнього лонгплею – «Монстр», «Ангел (Retro)» та «Ти Є Я». Усі вони були екранізовані.