Друга Ріка екранізували «найкращу пісню»

Це останній студійний сингл колективу перед виходом нової платівки.
друга-ріка-ти є я-кліп
Фото: скриншот із відео

Сьогодні, 11 жовтня, відбулася прем’єра відеокліпу на пісню «Ти Є Я». Композиція увійде до майбутнього альбому Другої Ріки.

«Це наша перша спільна роботу в Анною Бурячковою і, якщо казати правду, то наймістичніша та найзагадковіша», – прокоментували виднограй учасники рок-команди.

Раніше фронтмен гурту Валерій Харчишин казав, що «Ти Є Я» – це «найкраща пісня, яку хто-небудь колись написав».

Цікаво, що найсвіжіший трек Другої Ріки отримав навіть дві назви: офіційну, про яку все зрозуміло без додаткових коментарів, і ще одну – «Cu r va».

«Curva – в перекладі з іспанської “крива”, на мові ж гурту – “небездоганна”. Це трек про кохання, яке приходить тоді, коли його чекаєш найменше. Емоційний стан, без якого, ймовірно, могло б бути і краще, проте від нього ніхто не застрахований», – пояснили у прес-службі команди.

Відеокліп «Ти Є Я»:

Додамо, що екранізований трек, як і попередні сингли «Монстр» та «Ангел», увійдуть до нового лонгплею гурту – «Піраміда». Реліз першого за три роки повноформатника заплановано на кінець 2017 року.

Нагадаємо, «ангельський» сингл Другої Ріки вийшов у березні. Пізніше музиканти представили і кліп на цю композицію. Його режисером стане «старий друг» гурту Geo Leros.

У лютому 2017 року рокери презентували офіційний відеокліп на пісню «Монстр».