Довгий Пес оприлюднив відповідь усім «хоронителям» українського репу

Учасник реп-формації Ціна Ритму представив новий сольний сингл «Лайна П» та кліп на нього.
Довгий Пес Лайна П відео кліп У Лісі олскул Ціна Ритму DovheePes
Фото: скриншот з кліпу.

Репер Довгий Пес випустив новий дошкульний сингл «Лайна П», супроводивши його виднограєм.

«Трек “Лайна П” був написаний до того, як Саша Варениця сказав, що український реп віджив своє. До того, як з’явились заголовки “alyona alyona, KALUSH та інші” приготували відповідь Олександру. Було вирішено випустити його після цієї “історичної” акції, адже меседж, який я закладав туди, має бути почутим, а не згубитись між величезної кількості артистів, які так і не отримали гідного фід-беку за свою працю», – говорить митець.

За словами репера, ніхто з «лідерів суспільної думки» не зможе переконати його кинути займатися улюбленою справою.

«По-перше, ніяка особистість не здатна переконати мене у тому, що український реп віджив свій вік, чи що його не існує (ще гірше). По-друге, хоронити справу свого життя я теж не збираюсь, тому ніяких поминків, тільки горді пісні про наш впевнений рух. Явище, у якому хочуть розбиратись самоназвані експерти, занадто складне для їхнього поверхневого розуміння, тому мені не захотілось вносити частку для укріплення его ще одного знавця. Хоча, чому я так розпинаюсь? В країні, де повно лайна, такий й лайнап!», – резюмував Довгий Пес.

Кліп «Лайна П».

Нагадаємо, що у лютому побачив світ сольний альбом Довгого Пса, що отримав назву «#олскул». Послухати одну з найкращих українських платівок цього року можна за посиланням.

Наприкінці травня репер представив кліп на свій перший постальбомний сингл «У Лісі», який ми теж рекомендуємо подивитись.


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби митця.