Дніпряни Vetka та Кімната Гретхен вирушають у спільний європейський тур

Цю музичну подорож учасники колективів називають «метафоричним кроком до знищення кордонів і умовностей».
Vetka Кімната Гретхен Purple Tour #purpletour2018
Фото: надане прес-службою гурту Vetka

Вже завтра, 20 червня, концертом у польському Кракові розпочнеться спільне турне дніпровських гуртів Vetka (на фото) та Кімната Гретхен. Музиканти разом відвідають Польщу, Німеччину, Голандію та Чехію, де відіграють десять концертів (гурт Vetka матиме на два концерти більше, див. графік виступів. – Прим. ред.).

«Наприкінці червня фіалковий шаттл нової української інді-музики вийде на європейську орбіту! Vetka та Кімната Гретхен вирушають у спільний концертний тур десятьма містами Європи. Клубні, фестивальні, вуличні та домашні концерти українських музикантів відбудуться у Польщі, Німеччині, Нідерландах та Чехії», – анонсують спільне турне музиканти.

У прес-службі гурту Vetka наголошують, що колектив матиме особливий концерт у Амстердамі – у колишній в’язниці, де зараз створено великий центр для біженців.

«Vetka та Кімната Гретхен – музичні проекти з Дніпра, індустріального українського мегаполіса, представники нової хвилі нео-романтичної інді-рок-сцени сучасної України. Для музикантів зі Східної Європи і досі виступи за кордоном є своєрідним челленджем. Purple Tour 2018 – метафоричний крок до знищення кордонів і умовностей», – зазначають дніпряни.

Графік спільного туру Vetka та Кімнати Гретхен:

20 червня – Kraków, TCF HUB
21 червня – Łódź, Club 77
22 червня – Berlin, Flop bar
23 червня – Berlin, Galatea wine and music
24 червня – Hamburg, Sofaconcert
25 червня – Osnabrück, home concert
26 червня – Rotterdam, Mauritsstraat
27 червня – Hague, Venestraat
28 червня – Amsterdam, A beautiful mess*
29 червня – Köln, Kulturbunker
30 червня – Köln, 6. Menschenrechtsfestival*
01 липня – Praha, Old town square
 *тільки Vetka

Також музиканти пропонують спостерігати за перебігом туру за спеціальним хештегом #purpletour2018.

Нагадаємо, у грудні 2017 року гурт Vetka випустив дебютний міні-альбом  «the very beginning». Його виходу передувала поява синглу «З Тобою».

Щодо гурту Кімната Гретхен, то нещодавно дніпряни випустили четвертий студійний альбом «Гравітанці», титульну композицію якого можна послухати нижче.

За матеріалами: прес-служби гурту Vetka