Дніпряни ÜNAK створили «Суперхлопця»

Поп-рок-колектив презентував новий сингл «Superboy».

Нещодавно учасники дніпровського гурту ÜNAK представили свій новий сингл «Superboy». Ця пісня стала третьою та фінальною композицією із запланованої раніше гуртом трилогії пісень.

«Якщо у попередніх піснях “Ти Моя” та “У Космосі” йшлося про початок та розвиток стосунків, то “Superboy” про те, що двоє стали одним цілим, у них усе вийшло, вони щасливі. Трилогія пісень була задумана для того, аби показати, що з нічого будується дещо особливе, але лише коли усі разом прагнуть до змін на краще, до щирості та кохання», – розповідають музиканти.

За словами учасників гурту, «Superboy» є уособленням юнака, «який вже такий дорослий, що готовий своїми вчинками доводити, що він на правильному шляху до становлення справжнього чоловіка».

«Він усі свої обіцянки доводить справами, готовий на все заради справжнього щирого кохання, може бути надійним та романтичним водночас», – додають автори композиції.

Сингл «Superboy»:

Цифрову копію пісні доступна в iTunes, Google Play, Deezer та Amazon.

Нагадаємо, влітку 2018 року ÜNAK оприлюднили кліп на пісню «Ти Моя», який назвали «уривком із життя закоханої пари, фрагментом літа, маленькою збіркою позитивних моментів».

За матеріалами: прес-служби гурту.