Дніпряни Кімната Гретхен долучились до благодійного музичного проєкту

Інді-дует присвятив оновлену версію свого хіта «Імбир» 15-річному харків'янину, якого вбили проросійські терористи.

Днями відбулася прем’єра нової версії синглу «Імбир» гурту Кімната Гретхен. Пісня з’явилась в рамках заснованого журналістом та музикантом Русланом Горовим проєкту “Так працює пам’ять», який присвячений 15-річному харківському патріотові Данилу Дідіку, що загинув під час мирної ходи у Харкові у 2015 році від уламків протипіхотної міни, закладеної проросійськими терористами.

«З місяць тому Руслан Горовий звернувся до нас з пропозицією взяти участь у музичному проекті “Так працює пам’ять”… Ми погодились одразу, адже це наш скромний внесок, як музикантів, у загальну місію проекту. Кожен трек – це ще один спосіб не дати згаснути пам’яті про українського патріота, котрий пішов з життя у неприпустимо юному віці… Якщо ви не в курсі предмету розмови – просто поцікавтесь у зручний для вас спосіб. В епоху пошукових систем та соцмереж це неважко. Саме так і має працювати пам’ять», – коментує фронтмен Кімнати Гретхен Антон Кістрін.

За його словами, подібні проєкти дуже важливі, оскільки не дозволяють загубитися у інформаційному шумі важливим речам.

«Інформаційний шум сьогодення з кожним днем міцнішає, нас намагаються годувати фейковими новинами і штучноствореними ідеями. У ньому так просто загубитися і втратити пам’ять про речі, які не варто забувати ніколи!.. Ми, як автори пісні, так само, як і куратори проєкту, будемо вдячні кожному за прослуховування, поширення і коментарю!», – наголошує вокаліст дніпровського дуету.

Нова версія пісні «Імбир» гурту Кімната Гретхен.

Нагадаємо, що оригінальний сингл «Імбир» побачив світ наприкінці 2018 року. Для порівняння послухайте і його.

Додамо, що на кінець липня 2020 року музичний проєкт вшанування пам’яті маленького Дані Дідіка налічував майже 50 пісень.

«Кожен пише пісню з розумінням, для чого це робить. Кожен самостійно вирішує, яка це пісня буде. Але пише її з розумінням, для чого він пише», – пояснює концепцію проєкту його засновник Руслан Горовий.

За цим посиланням ви зможете ознайомитись зі всіма піснями проєкту «Так працює пам’ять».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.