Дніпряни DZ’OB випустили новий альбом «Beings For Throbbing»

Платівка демонструє відхід колективу від електро-акустичного звучання та ще більше занурення у електроніку.
DZ'OB Beings For Throbbing слухати скачати купити Максим Андрух Олексій Бадін Hi5 Records KSRecords Юрій Яхно
Фото: надане прес-службою гурту.

Наприкінці минулого тижня дніпровські експериментатори з гурту DZ’OB випустили нову платівку «Beings For Throbbing».

За словами музикантів, її назва є своєрідною метафорою, «що відображає зміщення від акустичного полюсу попередніх релізів до електронного».

«Робота над релізом тривала сім місяців. Хотілося відійти від акустичного звучання [попереднього] альбому “Basement Suite” до більш жорсткого та щільного електронного. Також змінився склад учасників – зараз нас шестеро – скрипка, віолончель, гобой, кларнет, фагот, електроніка…», – розповідає один з лідерів колективу Олексій Бадін.

До нової платівки DZ’OB увійшло чотири композиції, які переважно були записані на дніпровській студії Hi5 Records.

«На новому альбомі ми продовжуємо експериментувати зі звуком, поєднанням тембрів акустичних інструментів й аналогових синтезаторів, застосовуючи різні техніки запису й альтернативні методи створення музики. Олексій Бадін тепер ще більше долучається до електроніки, а я – до написання партій, які потім частково використовуються для акустичних інструментів. У цьому альбомі ми не обмежилися можливостями Hi5 Records: деякі партії були записані на KSRecords (звукорежисер запису Юрій Яхно). Зведенням традиційно зайнявся я під чуйним керівництвом і з великою допомогою Олексія Бадіна. Матеріал вийшов, на мій погляд, більш жорстким і технологічним. Однак ми зберегли притаманну DZ’OB атмосферність і красу», – говорить співзасновник та ще один лідер гурту Максим Андрух.

Ознайомитись із альбомом можна на Саундклауді колективу.

Наживо платівку найближчим часом можна буде під час концертів DZ’OB у Дніпрі (14 грудня), Харкові (15 грудня) та Одесі (2 лютого).

Нагадаємо, нещодавно дніпряни Кімната Гретхен випустили новий сингл «Імбир», яким анонсували наступний, п’ятий за рахунком, студійний альбом.

За матеріалами: прес-служби гурту.