Дівчата з фрік-кабаре Dakh Daughters екранізували свою «Людину»

Відеокліп було знято у Парижі одним кадром.
dakh-daughters-video-klip-lyudyna-if-diana-rudychenko-roti-lyusi-berelovich
Фото: стоп-кадр із кліпу

Дівоче фрік-кабаре зі столиці презентувало відеокліп на композицію «Людина» зі свого дебютного лонгплею «IF», реліз якого відбувся наприкінці листопада 2016 року.

«Різдвяні свята – прекрасний привід робити невеличкі подарунки i щось давно у Dakh Daughters не було нового відео. Негайно виправляємо ситуацію», – написали дівчата на сторінці гурту у Фейсбук.

За словами мисткинь, екранізована композиція займає особливе місце у їхньому альбомі.

«Ця пісня була написана у період творення вистави “Антігона” (постановка Люсі Береловіч за творами Софокла та Бертольда Брехта, у якій узяли участь Dakh Daughters. – Прим. ред.). І відеоряд у неї вдався не менш особливий. Режисер Діана Рудиченко створила неймовірне, сплівши низку співпадінь та обставин. Усе було знято одним кадром у Парижі, у майстерні французького вуличного художника Роті (цей митець під час Революції Гідності створив відому скульптурну плиту “Нова Україна”, що зображує жінку, яка виринає з глибини. – Прим. ред.)», – розповіли учасниці фрік-кабаре.

Відеокліп «Людина»:

Цікаво, що це перша версія кліпу на пісню «Людина». Згодом Dakh Daughters представлять ще й альтернативну версію виднограю.

Нагадаємо, сьомого грудня 2016 року етно-хаус-четвірка ДахаБраха поповнила свою дискографію першим за шість років лонгплеєм. За підсумками року ця платівка потрапила до топ-11 кращих українських релізів за версією британського інтернет-видання Louder Than War.