Діля та Орест Криса випустили першу частину спільного акустичного альбому «22»

Діля Орест Криса LP 22 скачати download
Фото: надана прес-службою музикантів

Днями побачила світ перша одинадцятипісенна частина нового спільного альбому співака, композитора, музичного продюсера Ділі та альтиста Національного симфонічного оркестру України, автора-виконавця Ореста Криси.

Загалом лонгплей містить таку ж кількість композицій, що й у назві та загалом є другою спільною платівкою музикантів після «Ді.Ор» 2011 року.

«Чому “22”? Вочевидь, це гра цифр – двоє музикантів до другого альбому створили 22 пісні. Між собою вони ще називають цей альбом “літературним”. Тому що майже усі тексти, за винятком декількох пісень, спершу були віршами. Тут є класика і модерн, лірика і філософські роздуми, фольклор, гумор і психоделіка», – розповідають про своє нове творіння музиканти.

За їхніми словами, робота над альбомом розпочалася давно, однак за низки обставин його повний реліз має відбутися лише цього року.

«Робота над альбомом розпочалась ще до того, як в Україні почали стрімко розвиватись події, що призвели до Революції Гідності, а згодом і до війни на Сході України. В результаті тих подій до альбому додавались нові пісні, а деякі відкладалися до кращих часів», – говориться у прес-релізі до альбому.

Серед віршів, які було покладено на музику, твори Ліни Костенко, Богдана-Ігоря Антонича, Юрія Дубинського, Тараса Шевченко та інших.

Наразі у вільному доступі можна ознайомитись із трьома композиціями із платівки – «Без Коректур», «Війна» та «Недописані Листи». Сам 11-пісенний реліз доступний у цифровому вигляді у онлайн-крамницях iTunes та Google Play. Також його можна прослухати на Deezer. Друга частина має побачити світ за півтора місяці.

Нагадаємо, 16 серпня побачив світ міні-альбом гурту Фіолет, створений на вірші українських поетів.

За матеріалами: прес-служби музикантів