Діля та Орест Криса анонсували тур на підтримку спільного альбому

Виступи пройдуть в Україні та Німеччині.
Діля Орест Криса 22 альбом 22 тур MOON Records
Фото: надана пресс-службою MOON Records

Акустичний дует Ділі та Ореста Криси готує до випуску заключну, другу, частину альбому «22». Офіційний реліз платівки відбудеться 21 квітня. Того ж дня дует відправиться у тур Україною та Німеччиною.

«”22″ – це другий альбом у довготривалій співтворчості співака і композитора Ділі та музиканта-мультиінструменталіста Ореста Криси», – зазначають у прес-службі MOON Records – випускаючого лейблу Ділі.

За словами музикантів, в платівці «22» поєднались багато різних стилів та емоцій.

«Тут є класика і модерн, лірика і філософські роздуми, фольклор, гумор і психоделіка», – запевняють участники дуету Ді.Ор.

Щодо туру на підтримку альбому, то він розпочнеть 21 квітня концертом у місті Дніпро. Також Діля та Орест відвідають Черкаси (22 квітня), Київ (25 квітня), Тернопіль (27 квітня), Луцьк (28 квітня), Львів (29 квітня), Івано-Франківськ (30 квітня). У Німеччині музиканти виступлять у Штутгарті (4 травня), Мюнхені (5 травня), Берліні (6 травня), Гамбургу (7 травня) та Людвігсхафені (8 травня).

Нагадаємо, перша одинадцятипісенна частина альбому «22» була оприлюднена на початку минулорічного вересня. Серед іншого, платівка також містить пісенну версію вірша Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур».

За матеріалами: прес-служби MOON Records