Demophon Muson презентували кліп, який зняли у десяти країнах

Demophon-Muson-novyj-klip-ofitsijne-video-Want-To-Know-clip-official-video
Фото: кадр з кліпу

До відеоролика на пісню «Want To Know» потрапили кадри з Австрії, Мальти, Індії, Кіпру, Німеччини, Франції, Італії, Росії, Хорватії та України. Музиканти зізнаються, що на створення кліпу вони не витритили жодної копійки, оскільки усі зйомки відбувалися під час робочих відряджень як самих учасників групи, так і їхніх друзів.

Натомість на створення клубка, який є одним із «головних героїв» кліпу, пішло близько 1800 метрів ниток. Також у ролику можна побачити молоду Софію Кополу, чия фотографія на рекламному постері виставки відомого фотохудожника Мішеля Комте (Michel Comte) потрапила у кінцевий варіант кліпу:

Екранізована композиція є наступним після «The Aim» синглом колективу, який Demophon Muson презентували з часу повернення до творчої активності. Сам гурт існує лише як студійний проект і, за словами його учасників, є для них скоріше можливістю для творчої самореалізації.

Олександр Колихан, фронтмен гурту: «Ми любимо музику і не можемо залишатися поза процесом її створення. Саме це спонукало нас повернутися після тривалої перерви до нашого старого підзабутого музичному проекту. Сьогоднішня наша мета – творити у своє задоволення і у такий спосіб самореалізовуватися. Ми не переслідуємо комерційних цілей, не є професіоналами від музики, тому вільні робити те, що цікаво нам самим. Кожна композиція – це історія, концептуальний, цілісний і естетичний продукт. І з цього огляду процес створення не менш цікавий, ніж результат.

Музику, тексти, зйомки, монтаж відео, запис та зведення – ми все робимо самостійно. Ділимося своїм багажем ідей, думок, образів, не ставимо перед собою жодних часових обмежень, просто йдемо до своєї мрії – створити альбом. Зараз нам самим цікаво, на що здатні креативний директор рекламної агенції, директор турфірми та технічний директор мультимедіа продакшн компанії».

Бекстейдж зі зйомок відео «Want To Know»: