Del Cano присвятив новий сингл одеському тролейбусу

Інструментальна композиція була створена у співавторстві із Олексієм Лупашком.
del cano сергій вовк trolleybus 10

Нещодавно засновник та одноосібний учасник проекту Del Cano Сергій Вовк презентував новий сингл. Трек отримав назву «Trolleybus 10».

Сергій Вовк, митець: «Ця композиція була записана з моїм другом Олексієм Лупашком. Це рідкісна людина, з якою у нас є повне порозуміння в музиці».

Зауважимо, що раніше Лупашко виступив композитором до експериментального фільму «Ініціація», режисером якого став сам лідер Del Cano. Стрічка побачила світ навесні 2017 року.

Прослухати композицію «Trolleybus 10» можна на офіційному Саундклауді одесита:

Додамо, що на обкладинці синглу зображений радянський тролейбус для внутрішньоміських перевезень ЗіУ-5. Цей транспорт серійно вироблявся з 1959 по 1972 роки. Останні ЗіУ-5 були зняті з роботи з пасажирами у середині 1980-х років.

Саме Одеса була одним з останніх міст, де працювали ЗіУ-5 (до 1994 року), так як місцевий вагоноремонтний завод міг підтримувати у формі тролейбуси цієї марки довше, аніж в інших містах.

У радянські часи тролейбус №10 курсував від вул. 25-ої Чапаївської дивізії до Пересипського моста.

Нагадаємо, влітку Вовк презентував новий альбом, який отримав «дискусійну» назву «Espora». До платівки увійшло сім композицій. враховуючи і дві оприлюднені у якості синглів аудіороботи «Señal» та «Krematoriy».

Минулої осені Del Cano випустив міні-альбом «Recuerdo». За словами мультиінструменталіста, цей реліз є «спогадами молодого капітана під час мандрівки до коханої».

Титульна композиція з EP «Recuerdo»: