Дебютний сингл Leo Mantis надійшов у офіційний продаж

Відучора композицію «Листи» можна придбати у музичних онлайн-крамницях.

Дебютна авторська композиція екс-учасника четвертого сезону шоу «Голос Країни» із команди Святослава Вакарчука Леонардо Ободоеке надійшла у офіційний продаж. Відучора, 23 грудня, композиція «Листи» доступна у магазинах цифрового контенту Google Play та iTunes.

Зазначимо, що у роботі над цією композицією Leo Mantis допомагали Святослав Вакарчук, Владімір Опсеніца та Віталій Телезін.

«Я написав “Листи” два роки тому. Сама композиція дуже особиста. Вона про духовну та фізичну відстань. Прикро, але чимало хто стикається із проблемою, коли відчуваєш подібну відстань. Незважаючи на те, що люди можуть жити роками разом, при цьому вони перебувають духовно далеко один від одного», – розповів про ідею композиції музикант.

Прем’єра пісні відбулася разом із прем’єрою відеокліпу на неї. Режисером відео став Роман Блажан.

«Ми намагались зробити відео таким, щоб його було цікаво переглядати знов і знов. Нам вдалося утілити у кліпі багато деталей, які з першого погляду не помітні, але вони і є ключем до розгадки. Після перегляду “Листів” [у глядача лишається] більше відкритих питань аніж відповідей!», – розповів режисер.

Нагадаємо, минулого тижня також свій дебютний кліп «Even If» представили електронщики The Erised.