Дебютний кліп Христини Соловій встановив новий рекорд

Відеоробота «Тримай» перетнула позначку у шість мільйонів переглядів.
hrystyna-solovij-trymaj-rekord-hto-yak-ne-ty-video-klip
Фото: із офіційної спільноти співачки у Facebook / © Вікторія Квітка

Учора, першого грудня, кліп екс-учасниці «Голосу країни» Христини Соловій досяг позначки у шість мільйонів переглядів на YouTube. Наразі це найкращий показник серед усіх трьох офіційних промо-відеороликів співачки.

Зазначимо, кліп Максима Ксьонди на авторську композицію Соловій було оприлюднено у мережі Інтернет восьмого квітня 2015 року.

За словами режисера, увперше почувши «Тримай», у нього відразу народилося відчуття ніби одна людина потрапляє у внутрішній світ іншої, творчої людини. І та відкривається назустріч гостю та змінює його.

Зауважимо, що на початку минулого місяця двомільйонний рубіж підкорився й другому відеокліпу Христини – «Под Облачком».

Нагадаємо, учора відбулася прем’єра третього кліпу Христини на зовсім нову композицію «Хто, Як Не Ти?».

«Після того, як я написала першу свою пісню “Тримай”, у мене з’явилося стільки музичних ідей, що я ледь устигала їх записувати.
Наснаги додавав успіх дебютного альбому. Тоді я відчула, що моя творчість цікава людям. Разом зі Святославом ми прийняли рішення про запис альбому уже авторських пісень. У першу чергу до команди увійшов саундпродюсер [мого] першого альбому Мілош Єліч. Мені здається, він особливо тонко відчуває мої пісні і розуміє як влучно аранжувати мелодію, щоб вона запала у душу. “Хто, Як Не Ти?”, написана два роки тому, стала однією із перших моїх пісень і я безмежно щаслива, що можу сьогодні її презентувати своїм слухачам», – розповіла про новинку співачка.

Наживо почути цю та інші композиції Соловій можна буде під час туру «Жива Вода 2017». Наразі підтверджено дати п’яти концертів:

11 лютого – Одеса, Арт-центр ім. Віри Холодної (купити квитки)
18 лютого – Дніпро, Poplavok Music Hall (купити квитки)
19 лютого – Харків, Bolero Club (купити квитки)
21 лютого – Львів, Оперний Театр (купити квитки)
25 лютого – Київ, Sentrum (купити квитки).