Дебютний кліп Христини Соловій перетнув позначку у 10 мільйонів переглядів на YouTube

Для досягнення такого результату виднограю знадобилося трохи більше 27 місяців.

Сьогодні, 14 липня, виднограю на дебютний сингл Христини Соловій «Тримай» підкорилася позначка у 10 мільйонав переглядів.

Презентований восьмого квітня 2015 року кліп, автором ідеї та режисером якого став Максим Ксьонда, досяг такого результату через 27 місяців після своєї презентації.

За словами Максима, уперше почувши «Тримай», у нього відразу народилося відчуття ніби одна людина потрапляє у внутрішній світ іншої, творчої людини. І та відкривається назустріч гостю та змінює його.

Кліп «Тримай»:

Зазначимо, що зйомки відео проходили у старовинному будинку на столичному Подолі.

«На одну добу київська квартира перетворилася на фентезійний світ, в якому реальність перепліталась з фантазіями. Створенням магічного світу на знімальному майданчику займався арт-департамент на чолі з художником-постановником Олександрою Дробот та художником по костюмам Ольгою Недобійчук. Усі декорації, реквізит, як і одяг головної героїні кліпу були вигадані та спеціально створені для цих зйомок», – розповіли про створення цього виднограю у прес-службі співачки.

Екранізована пісня, як і її наступниця – «Под Облачком» – увійшли до дебютного альбому Соловій «Жива Вода».

Нагадаємо, першого грудня 2016 року Христина Соловій презентувала перший сингл та кліп на нього зі свого майбутнього другого альбому, вихід якого очікується до кінця поточного року.