Дебютний кліп Христини Соловій на пісню «Тримай»

Екранізована композиція – перший сингл з майбутнього альбому підопічної Святослава Вакарчука.
Христина Соловій Тримай Святослав Вакарчук Максим Ксьонда
Скріншот з кліпу

Автором ідеї кліпу та його режисером став Максим Ксьонда, який переважно займається зйомками рекламного відео. Щодо музичних кліпів, то режисер починає над ними працювати при одній принциповій умові – пісня має по-справжньому зачепити. За словами Максима, вперше почувши «Тримай», у нього відразу народилося відчуття ніби одна людина потрапляє у внутрішній світ іншої, творчої людини. І та відкривається назустріч гостю та змінює його.

Повідомляється, що зйомки відео проходили у старовинному будинку на столичному Подолі. На одну добу київська квартира перетворилася на фентезійний світ, в якому реальність перепліталась з фантазіями. Створенням магічного світу на знімальному майданчику займався арт-департамент на чолі з художником-постановником Олександрою Дробот та художником по костюмам Ольгою Недобійчук. Усі декорації, реквізит, як і одяг головної героїні кліпу були вигадані та спеціально створені для цих зйомок.

Відеокліп «Тримай»:

Зазначимо, що про Христину Соловій заговорили після її виступу в проекті «Голос країни», де вона потрапила до команди Святослава Вакарчука. По завершенні конкурсу їхня спільна робота продовжилася у студії звукозапису. Її результатом став перший альбом молодої виконавиці, реліз якого відбудеться невдовзі.

За матеріалами: прес-служби співачки