Dead Boys Girlfriend оцифрували LP «ZHELEZO»

До «цифрового» трек-ліста додалося ще й кілька реміксів.
Dead Boys Girlfriend ZHELEZO
Фото: надане прес-службою гурту

Столичний електро-панк гурт Dead Boys Girlfriend випустив цифрову версію свого другого лонгплею «ZHELEZO». В інтернет-версії альбому міститься також кілька реміксів від відомих українських електронників.

«Реліз на вінілі вже зіграв свою роль. Ми достатньо підігріли інтерес до альбому. І на концертах, і у мережі нас все частіше запитували: коли ж можна буде скачати альбом, чи десь його купити на компакт-диску. Вініл у наш час – це все ж більше екзотика», – розповів MusicInUA фронтмен гурту Руслан Колесніков.

Зазначимо, що до початку жовтня, коли відбулася презентація цифрової версії альбому, «ZHELEZO» був доступний виключно у вигляді вінілової платівки. Останню було видано навесні лейблом Aby Sho Music.

«За літо і осінь уже написано багато нового матеріалу, і щось із нього ми плануємо представити уже на найближчих концертах. Пісні та аранжування шліфуються і допрацьовуються безпосередньо на живих виступах. Те, що «не працює» ми відкидаємо, а вдалі фішки навпаки – залишаємо. Така от у нас цікава практика», – говорить Руслан.

Прослухати «ZHELEZO» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також альбом доступний для вільного скачування за посиланням.

Додамо, що презентація цифрової версії «ZHELEZO» відбудеться 30 жовтня у столичному клубі «Monte Ray Live Stage». Вартість квитків – 80–150 гривень. Придбати їх можна за посиланням.