daKooka Live Band повідомили деталі туру на підтримку нового альбому

Інді-гурт з Чернівців оголосив дати концертних виступів на підтримку другого альбому. Наразі підтведжено вісім сольників на теренах України та один виступ на фестивалі у Львові. Також музиканти повідомили про концерти в Прибалтиці та Польщі.

«Готуємо альбом, до якого увійдуть україномовні та російськомовні пісні. Це буде перший альбом, записаний повним складом.
Презентуємо ці пісні на концертах в Чернівцях, Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Вінниці, Миколаєві, Житомирі. Поїдемо в Прибалтику та Польщу і повернемося 14 травня в Львів на Razomfest. Слідкуйте за новинами», – повідомили музиканти.

Столична презентація платівки «Ерось» відбудеться 28 квітня у клубі «Atlas».

«daKooka Live Band їдуть до Києва з презентацією нового альбому “Ерось”. Це твоє персональне особисте запрошення! Тепер ти знаєш, як проведеш свій вечір 28 квітня», – дещо претензійно зазначили музиканти в описі до події.

Вартість квитків складає 170, 300 та 350 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Щодо майбутнього альбому daKooka Live Band, то він міститиме десять композицій. Робота над ними тривала впродовж минулої зими на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс».

Розклад концертів на його підтримку виглядає так:

14 квітня 2016 Харків
15 квітня 2016 Дніпропетровськ
16 квітня 2016 Запоріжжя
17 квітня 2016 Миколаїв
23 квітня 2016 Чернівці
26 квітня 2016 Вінниця
27 квітня 2016 Житомир
28 квітня 2016 Київ

Нижче можна ознайомитись із трипісенним студійним лайвом колективу, відзнятим минулого року на дніпропетровській студії Hi5 Studio. Під час виступу daKooka Live Band зіграли три пісні – «Vatra», «Nobody Loves Me» та «Better Be Alone»:

Один коментар “daKooka Live Band повідомили деталі туру на підтримку нового альбому

Comments are closed.