DakhaBrakha випустили свою першу збірку найкращого

Також етно-хаус-колектив сповістив про роботу над новим альбомом.

Чи не найвідоміший наразі закордоном український гурт нарешті «доріс» до своєї першої збірки найкращих пісень.

За словами музикантів, цією компіляцією вони «підсолоджують» очікування нового альбому.

«Поки триває кропiтка праця над зведенням нашого нового альбому, який ми записали у вереснi в Бразилiї, маємо підсолодити очікування iншим релiзом. Ось, нарештi, ДахаБраха доросла до видання першої офiцiйної збiрки найкращого», – ніби «ненароком» анонсували свій сьомий студійний лонплей «дахабрахівці».

Що ж до збірки найкращого, то до неї потрапило 15 композицій – символічна кількість, яка співпадає із кількістю років існування гурту.

«Так, ми, звичайно, з гумором ставимось до назви “The Best” – немає сумнiвiв, що у кожного є свої улюбленi треки. Та i як об’єднати все таке рiзне, що ми назаписували за 15 рокiв? Хай це буде компiляцiя наших пiсень з найкоротшим хронометражем. I завдяки цьому вони вмiщуються на вiнiлову платiвку», – коментують реліз учасники DakhaBrakha.

Щоправда, «The Best» було видано у двох частинах на двох різних платівках по 700 гривень кожна (цікаво, чому вже було просто не випустити подвійний вініл. – Прим. ред.). Купити цю збірку можна на сайті випускаючого лейблу Aby Sho Music (перша частина та друга частина).

Обкладинка та треклист збірки «The Best»:

DakhaBrakha ДахаБраха The Best вініл vynil Aby Sho Music Палац Спорту купити квитки cover
частина перша
 01. Sho Z-Pod Duba
 02. Zainka
 03. Divka-Marusechka
 04. Vesna
 05. Kolyskova
 06. Karpatskyi Rap
частина друга
 01. Buvayte Zdorovi
 02. Specially For You
 03. Baby
 04. Oy Za Lisochkom
 05. Yahudki
 06. Dibrova.

Нагадаємо, що шостого грудня ДахаБраха спробують уперше за час свого існування підкорити київський Палац Спорту. Допомогти їм утілити це ви зможете за цим посиланням.