ДахаБраха назвали ймовірну дату виходу нового альбому

Послідовник «Light» шестирічної давнини може з'явитися вже цього року.
ДахаБраха DakhaBrakha Марко Галаневич Юрій Хусточка
Фото: з офіційного сайту гурту

Найвідоміший за межами України вітчизняний етно-гурт означив приблизний час виходу свого нового альбому. Очікується, що послідовник платівки «Light» шестирічної давнини з’явиться до кінця найближчої осені. Про це сайту BBC Україна повідомив Марко Галаневич.

За його словами, платівка, що, можливо, називатиметься «Шлях» або «Дорога», уже двічі перезаписувалася й наразі над її фінальним звучанням працює екс-учасник гуртів Океан Ельзи та Esthetic Education Юрій Хусточка.

Марко Галаневич, один із учасників гурту ДахаБраха: «Чи “Дорога”, чи “Шлях” – остаточно ми визначимося, коли він вже буде готовий. Ми справді дуже давно працюємо над ним, грали його, він у нас вже двічі записаний… Два тижні тому ми нарешті завершили ще один запис, саунд-продюсером якого виступив Юрій Хусточка, як і альбому “Light”. Він зараз працює над ним у Парижі. Нам з ним дуже комфортно працювати.
Попередній запис альбому ми робили на ДЗЗ (Будинок звукозапису у Києві. – Прим ред.) – це найбільша і, можливо, найпрофесійніша студія в Україні. І ніби все складалося класно, але остаточний варіант нас не влаштував. Ми хотіли трішки інакшого звучання і зараз намагаємося його досягти. Сподіваємося, альбом вийде до кінця осені».

Зазначимо, учора, 24 червня, ДахаБраха зіграли на «Гластонбері». Вони стали першим українським гуртом, який отримав запрошення виступити на найбільшому британському фестивалі.

Нагадаємо, сьомого червня побачив світ дебютний відеокліп сайд-проекту Марка Галаневича OY Sound System на пісню «Don’t Be Sorry». Окрім Марка до складу гурту також входять його молодший брат Тарас, вокалістка Вікторія Родко та учасник гурту Reve Ta Stohne Євген Слов’янов.

За матеріалами: bbc.com/ukrainian