KOZAK SYSTEM відсвяткують десятиріччя гучним концертом

Фолкрокери анонсували свій найбільший сольний виступ.
KOZAK SYSTEM Палац Спорту ALL STARS 10 років разом Земля Вітер Вогонь
спільноти гурту у фейсбуці / © Вікторія Квітка

Наступного року гурту KOZAK SYSTEM виповниться десять років. Цю подію у колективі вирішили відзначити разом зі своїми прихильниками та друзями-музикантами під час великого сольного концерту у київському Палаці Спорту.

«18 травня 2022 року ми зберемо на сцені Палацу Спорту наших зіркових друзів, з якими у нас є спільне бачення музики та мистецтва, спільне бачення України. Ми збираємося провести разом із вами теплий та красивий сімейний вечір у багатотисячному колі справжніх друзів. Сподіваємося, цей весняний вечір запам’ятається на все життя нам усім», – зазначають «козаки».

Також на цьому концерті колектив презентує свій п’ятий номерний лонгплей.

«Окрім того, на цьому концерті буде презентований наш новий альбом “Земля. Вітер. Вогонь.” Звісно ж, очікуються улюблені хіти у нових прочитаннях із зірковими гостями і багато приємних сюрпризів…», – додають у таборі колективу.

До речі, майбутній концерт стане найбільшим сольним виступом у кар’єрі KOZAK SYSTEM: допоки найвелилюднішим сольником у активі фолкрокерів є їхній виступ у столичному «Жовтневому палаці», який відбувся 29 лютого 2020 року.

Квитки на ювілейний концерт KOZAK SYSTEM можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно гурт представив відеокліп на пісню «5 Хвилин», співавтором слів до якої є Сергій Жадан.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button