Чумацький Шлях (CH.SH) показали «поламаний» кліп

Хмельницькі рокери екранізували одну з пісень зі свого свіжого міні-альбому «Тисячі Років».
Чумацький Шлях (CH.SH) Чумацький Шлях Ламай відео кліп Тисячі Років Віктор Скуратовський
Фото: скриншот з кліпу.

Сьогодні, п’ятого грудня, відбулася прем’єра нового виднограю гурту Чумацький Шлях (CH.SH) на пісню «Ламай».

За словами музикантів, ідея кліпу полягає у постійній боротьбі, як із навколишнім світом, так і з самим собою, «і щоб отримати перемогу у цій складній життєвій грі, правила іноді потрібно порушувати».

«У кліпі існує постійний конфлікт між музикантами та їхнім вже брендовим образом Kozamonster, який упродовж всього відео грає роль навіженого водія-убивцю на чорному автомобілі Ford Probe 1992 року. У кліпі була застосована справжня піротехніка та вогнемет, яким вокаліст в кінці спалює та підриває свого суперника», – розповідають у прес-службі гурту.

Режисером виднограю, зйомки зйомки якого відбувалися на автодромі «Чайка» у Києві та тривали 18 годин, став Віктор Скуратовський. До знімального процесу було залучено близько 30 осіб, враховуючи пожежників, піротехніків та знімальну групу.

«Під час зйомок цього кліпу ми відчули себе справжніми голлівудськими акторами. Вогонь, вибухи, екстремальне водіння та рок-музика – той день ми точно запам’ятаємо надовго. Особливо момент, коли нам потрібно було спокійно іти, а за спиною вибухав автомобіль і не можна було проявляти жодних емоцій, щоб не зіпсувати кадр. Чесно кажучи, було трохи страшнувато. У кліпі не обійшлося і без виробничих травм. Був випадок, коли вокаліст Сергій [Строян] виконуючи стрибок на капот автомобіля, розбив лобове скло головою. Дуже шкода, що цей кадр не так і не потрапив у кліп», – діляться деталями створення виднограю музиканти.

Відеокліп «Ламай»:

Зазначимо, що екранізована пісня стала частиною міні-альбому «Тисячі Років», який побачив світ цьогоріч 16 березня. Цифрову копію платівки можна придбати в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, у травні Чумацький Шлях (CH.SH) узяли участь у записі дебютного лайву молодої хмельницької виконавиці Zabavka.

За матеріалами: прес-служби гурту.