Cepasa записався із британським драм-н-бейс вундеркіндом Keeno

Голос Павла Ленченка можна почути на композиції «One More Moment».
Cepasa Keeno Will Keen One More Moment
Фото: надане прес-службою Cepasa

Сьогодні, 13 квітня, відбувся офіційний реліз міні-альбому Keeno «Preludes», на одній пісні із якого можна почути вокал Павла Ленченка.

За словами українського музиканта, із пропозицією заспівати для треку Keeno «One More Moment» кілька місяців тому до нього звернувся керівник Hospital Records Тоні Колман (Tony Colman). Прем’єра цієї композиції відбулася на декількох популярних радіошоу BBC Radio 1. Також ця пісня відкриває «Hospital Podcast 257», у якому Колман порекомендував слухачам послухати останній альбом Cepasa та відзначив «унікальність голосу» українського музиканта.

Композиція Keeno «One More Moment» із EP «Preludes»:

Зазначимо, що Keeno (справжнє ім’я Вілл Кін (Will Keen) – прим. ред.) відомий тим, що у своїх треках використовує оркестрові семпли. У свої 20 років він уже устиг попрацювати із такими лейблами, як Hospital, Limitless і Med School. На останньому, до речі, вийшов дебютний міньйон українського секстету The Erised.

Нагадаємо, що минулого місяця відбувся реліз добірки семплів Cepasa для британської компанії «Prime Loops». Семпли означеної компанії можна почути у творчості Леді Гага, Кріса Брауна, Ніколь Шерзінгер а також у комп’ютерній грі GTA.

За матеріалами: прес-служби Cepasa