Cepasa представить третій альбом під час великого концерту в Києві

Павло Ленченко анонсував новий лонгплей свого сольного проекту.
Cepasa Noises Павло Ленченко Atlas
Фото: надане прес-службою музиканта

Нещодавно стало відомо про вихід третього альбому сольного проекту колишнього учасника Tomato Jaws Павла Ленченка. Платівка матиме назву «Noises» та буде наживо презентована під час першого сольного київського концерту Cepasa у клубі «Atlas».

«31-го березня в столичному клубі “Atlas” відбудеться перший великий сольний концерт Cepasa в Києві. Того вечора музиканти представлять спеціальну 1,5-годинну програму, що складається з треків першого, другого і, найголовніше, з нового альбому “Noises”. Для цього “Atlas” буде обладнаний додатковим звуком, якість якого ви вже могли відчути, наприклад, на [вечірці] “Hospitality Ukraine”», – зазначено у прес-релізі до концерту.

Також повідомляється, що відвідувачі заходу зможуть не тільки першими наживо почути пісні із нового альбому, а й придбати його фізичний примірник на компакт-дисках з автографами музикантів. Вартість квитків на концерт Cepasa складає 200, 350 та 500 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, попередній альбом сольного проекту Павла Ленченка дворічної давнини посів другу сходинку у рейтингу 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

Минулий рік для музиканта також видався напрочуд продуктивним. Павло Ленченко став першим українським музикантом, з яким вирішили поспівпрацювати представники «Prime Loops». Семпли означеної компанії можна почути у творчості Леді Гага, Кріса Браун, Ніколь Шерзінгер а також у комп’ютерній грі GTA.

У квітні відбувся офіційний реліз міні-альбому британського драм-н-бейс-вундеркінда Keeno «Preludes», на одній із пісень якого можна почути вокал Cepasa. А в жовтні Ленченко представив абсолютно новий авторський сингл із промовистою назвою «Comeback»:

За матеріалами: прес-служби музиканта