Бумбокс зіграють у Києві два концерти оригінальним складом

У форматі тріо колектив гратиме матеріал зі своїх перших трьох альбомів.
bumboks-sentrum-kupyty-kvytky
Фото: надане прес-службою Top Media Communication

Наприкінці осені гурт Бумбокс уперше за тривалий час дасть окремі концерти оригінальним складом зразка 2006 року. Виступ колективу у форматі тріо відбудеться 19 та 20 листопада у столичному клубі Sentrum.

«У житті кожного артиста настає день, коли він або вона чують фразу: “Ми виросли на ваших піснях”. Не важливо, граєш ти солоденький поп, гримиш ланцюгами або ховаєш обличчя під маскою. “Ми виросли на ваших піснях”. Що з цим робити, не написано у жодній рок-енциклопедії – можете нам повірити, ми перевіряли. Положення зобов’язує посміхатися і мчати до спортзалу, заборонивши менеджменту бронювати номери в готелі з оплаченим сніданком, і спостерігаючи як зростає тріцепс, примовляти: “І діти ваші виростуть”…
Із величезним задоволенням ми оголошуємо про два унікальні концерти у Sentrum – 19 і 20 листопада Бумбокс зіграють програму з трьох альбомів – “Меломанiя”, “Family Бізнес” і “III”. Увага, 19 листопада граємо пісні з альбомів “Меломанiя” і “Family Бізнес”, а 20 листопада – “Family Бізнес” і “III”», – зазначили музиканти у анонсі до концертів.

Придбати квитки на концерт Бумбоксу 19 листопада можна тут, а 20 листопада – за цим посиланням.

Нагадаємо, у червні Бумбокс анонсували наступний після випуску максі-синглу «Люди» реліз.

За матеріалами: Top Media Communication