Бумбокс скасували відразу п’ять концертів

Кошти за квитки на нездійсені шоу гурту будуть повернуті білетними операторами.
Бумбокс тур турне Голий Король концерти скасовані концерти Олексій Согомонов

Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook

/ © Надія Белік

Учора, 30 вересня, стало відомо про скасування відразу п’яти концертів гурту Бумбокс у рамках туру на підтримку міні-альбому «Голий Король».

За словами продюсера колективу Олексія Согомонова, ймовірно, ці концерти відбудуться у 2018 році.

«Я, Олексій Согомонов, продюсер групи, з важким серцем змушений повідомити нашим фанам наступне: уперше за 13-річну історію групи ми змушені скасувати п’ять концертів. П’ять концертів туру “Голий Король”. Луцьк, Рівне, Тернопіль, Кривий Ріг, Маріуполь – ми чудово пам’ятаємо, якими крутими були концерти у вас вдома. Ми цінуємо усе, що ви робите для групи і постараємось приїхати до вас у 2018 році – вибачте, не можу поки сказати, коли», – зазначено в офіційній спільноті гурту у Facebook.

Менеджмент колективу обіцяє, що кошти за квитки на нездійснені концерти будуть повернуті.

«Для багатьох з вас було зовсім непросто знайти потрібну суму на квитки – я це знаю. Будь ласка, не дайте цим грошам пропасти – усі кошти будуть повернуті білетними операторами, це гарантують організатори туру Virus Music і Concert.ua.
Прошу вибачення від себе особисто і від всієї ББ-Family. Напевно, ми повинні пройти і через таке. І це теж рок-н-рол», – філософські зауважив Согомонов.

Зазначимо, наступні українські концерти після сьогоднішнього виступу Бумбоксу в Одесі, відбудуться 12 жовтня (Черкаси), 13 жовтня (Запоріжжя), 20 жовтня (Херсон), 21 жовтня (Дніпро), 27 жовтня (Кременчук), 28 жовтня (Миколаїв), 18 листопада (Київ) та 16 грудня (Львів).

Нагадаємо, шестипісенний міні-альбом «Голий Король» побачив світ 22 серпня цього року. Його цифрову копію можна купити в онлайн-крамницях Google Play та iTunes.